Днів
Годин
Хвилин
Секунд

Міжнародна спеціалізована виставка обладнання, технологій та інгредієнтів для фармацевтичної промисловості
5 - 7 жовтня 2022 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15

Сучасна рідинна хроматографія

 

Сучасна-рідинна-хроматографія-(1).png

Авторський семінар

Сучасна рідинна хроматографія

 


7 жовтня, 16:30-17:30 Павільон 1, к.з. 2
м. Київ, Броварський проспект, 15, Міжнародний виставковий центр

 

 

Організатори: ТОВ «Лабораторія Якості» / Quality Laboratory Ltd
 
Цільова аудиторія: семінар призначений для керівників, інженерів, фахівців аналітичних лабораторій, відділів валідації та кваліфікації, забезпечення якості.

Тренер: МАКАРЕНКО ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ. Кандидат хімічних наук, доцент кафедри харчової хімії Національного університету харчових технологій, провідний тренер ТОВ «Лабораторія якості», автор понад 75 семінарів. Досвід роботи на провідних фармацевтичних підприємствах України понад 20 років, досвід роботи в регуляторних органах. Досвід роботи в сфері викладання більше 20 років.

ТОВ «Лабораторія Якості» / Quality Laboratory Ltd — вузькоспеціалізована тренінгова компанія, що займається професійним підвищенням кваліфікації співробітників аналітичних, дослідницьких, мікробіологічних лабораторій, лабораторій контролю якості підприємств харчової, фармацевтичної, хімічної, біотехнологічної промисловості, медичних установ, науково-дослідних і контрольно-аналітичних лабораторій.
 
Місія компанії «Лабораторія Якості» / Quality Laboratory Ltd – створити простір, в якому кожен може отримати теоретичні знання та практичні навички для досягнення професійних цілей!
 
Однією з найважливіших завдань роботи лабораторії є отримання коректних і достовірних результатів. Однак, навіть при наявності необхідного лабораторного обладнання, фактором, який може негативно вплинути на кінцевий результат є компетенція персоналу. Часто помилки, починаючи з неналежної техніки аналітичного експерименту, призводять до некоректних результатів, які несуть в собі ризики для кінцевого користувача і ризики для самої лабораторії.
 
ТОВ «Лабораторія Якості» / Quality Laboratory Ltd пропонує набути навичок, підвищити компетентність, професіоналізм в роботі для фахівців лабораторій.
Наші викладачі – практики, з величезним досвідом роботи на виробництві, в регуляторних органах, мають вчені звання і ступені, що в комплексі гарантує високий рівень навчання і застосовність знань на практиці.

Умови участі: Безкоштовно з промокодом QL21, надається сертифікат
 

Промокод для безкоштовної участі QL21

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

 

Програма на стадії формування"

Увага! Реєстрація також надає право входу на виставку Public Health 2021 та на всі відкриті заходи з 6 по 8 жовтня включно.


* В програмі можливі зміни

 

Із питаннями щодо партнерства, участі звертайтесь
за тел. (044) 496-86-45,
+38067-863-02-44,
+380673206661 (для повідомлень VIBER / WhatsApp / Telegram),
мейл O.Svirbyy@pe.com.ua
Олена Свірбий